28 лютого у Львівській Обласній Філармонії відбувся прем'єрний, сольний, телевізійний концерт Володимира Окілко - "Золотий Оріон"


Пролунали традиційні три дзвінки і на сцені з'явився головний винуватець дійства - талановитий співак Володимир Окілко, який одразу "взяв в полон" глядачів, які цього вечора вщерть заповнили залу філармонії.Розпочав концерт Володимир з пісні "Гімн кохання", сказавши, що до Львова прийшла справжня весна, а весна - це пора кохання.Далі були улюблені та традиційні пісні у виконанні співака, зокрема "Ой ти дівчина з горіха терня".Більшість своїх пісень Володимир виконував під акомпонемент камерного академічного оркестру "Віртуози Львова".
Ведучими вечору були Стень Ярослав та Микола Сичевський - актори та автори Студії "МАГАРИЧ", які розбавили концерт жартами та створили легку та невимушену атмосферу.

Взяли участь у концерті і друзі Володимира. Зокрема, для глядачів співав соліст Львівської Опери Василь Садовський.Володимир заспівав дуетом з солісткою Львівської Опери Любов Качалою.Та це був не єдиний дует концерту. Володимир прямо з залу запросив на сцену свого давнього друга, ведучого шоу "Прямим текстом" на телеканалі "ZIK" Остапа Дроздова. Хлопці подарували публіці спільне виконання пісні "Besame Mucho".
Цього вечора Володимир не тільки співав, а й вирішив продемонструвати всі барви свого таланту. Володимир грає на 6-оьх інструментах, цього разу він зіграв на волторні та акордеоні, чим визвав овацію в залі.
Концерт промайнув на одному подиху. Публіка була повністю задоволена, про що свідчить те, що вкінці глядачі стоячи аплодували Володимиру та подарували йому безліч квітів.


Перший сольний концерт, і одразу, перший виклик "на біс". Звісно, що Володимир в такий вечір публіці не відмовив.Вкінці концерту Володимир Окілко подякував усім за підтримку та допомогу і пообіцяв радувати всіх новими піснями та творчими вечорами.
Як то кажуть: "Продовження буде..."

Телеверсію концерту дивіть уже незабаром. Час виходу буде повідомлено додатково.